ברוכים הבאים לYour College

  הנדסאי בזמן הכי קצר והכי יעיל

  הנדסאי בזמן הכי קצר והכי יעיל

  לימודי הנדסאי הם לימודים מרתקים ואפשר ללמוד אותם בתחומים מסקרנים כמו חשמל, מחשב, אנרגיה ותחומים רבים נוספים. הדבר החשוב הוא למצוא את ההתאמה בין תחום הלימוד לסטודנט כך שיהיה זה שילוב מושלם.

  הנדסאי בזמן הכי קצר והכי יעיל

  ללימודי הנדסאי יש יתרונות עצומים כמו לדוגמה:

  • מדובר בלימודים לאורך כשנתיים, באופן יחסי זהו פרק זמן סביר ללימודים, לא קצר מדי ולא ארוך כמו מהנדס לדוגמה.
  • המורים לאורך פרק זמן זה הם הטובים ביותר בכל אחד מהתחומים ולכן כל סטודנט מקבל את מלוא המעטפת לה הוא זקוק בכל מה שקשור ללמידה, להעשרה ולכל סיוע כדי שיהיה בקו למידה זהה עם שאר הסטודנטים בכיתה.
  • קו החשיבה של צוות הלמידה הוא להעניק לכל הסטודנטים את מירב המידע בכל המקצועות שלומדים בקורס הספציפי, כדי שהוא יבין באופן מושלם את כל החומר הלימודי בדרכים שונים, בלימוד פרונטלי, דרך מצגות, אמצעי המחשה, מעבדות ייעודיות ועוד.
  • הנדסאים ברופין לומדים את הקדמה. כאן לא שוקטים על השמרים ולא לומדים בשיטות מיושנות, אלא רצים תמיד קדימה יחד עם המכללות המתקדמות בארץ ובעולם כדי להביא לסטודנטים את החדשנות שקיימת בתחום הלמידה שלהם, החידושים וההמצאות. המטרה היא שהם לא יישארו מאחור אלא יהיו מעורים מאד בכל מה שקורה בתחום הלמידה וההתמקצעות שלהם.
  • אף על פי שזמן הלימוד הוא שנתיים, הסטודנטים חשים שהם קיבלו מידע וניסיון מעשי של ארבע שנים לפחות, כיוון שבכל יום הם לומדים על אפיקים חדשים מתנסים בנתיבים חדשים ואין דבר שהם לא קיבלו עליו מידע מפורט ביותר.
  • הנתינה של המרצים והמורים היא יוצאת דופן. חשוב להם מאד שהסטודנטים יצליחו בלימודים ובמבחנים והם נותנים את כל כולם למטרה זו.
  • במהלך השנתיים הללו, הסטודנטים נתקלים לא אחת בקשיים לנוכח העומס הרב של הלימודים, העבודות והמבחנים. אך המעטפת הן הלימודית והן האנושית לה זוכה כל סטודנט, מאפשרת לצלוח את התקופה הקשה.
  • מקצוע הנדסאי הוא מקצוע מאד מבוקש ולכן קיימת סבירות גבוהה שכל בוגר ימצא עבודה בתחום זה כשכיר או יוכל לפתוח עסק עצמאי בסקטור זה. מיד לאחר הלימודים הוא יתרום רבות לכל מקום עבודה לאור הידע הרב שהוא צבר במהלך השנתיים הללו.
  • מעבר ללימודים שוררת במכללה אווירה סטודנטיאלית נפלאה בניחוח כפרי, דבר שמוסיף רבות למוטיבציה של כל אחד מהסטודנטים.
  • הבוגרים של רופין מתקבלים תמיד בזרועות פתוחות במקומות העבודה לאור שיטת הלימוד היעילה והקצרה שמוציאה מכל אחד מהסטודנטים את המיטב.

  לומדים באחת המגמות של ההנדסאים

  בין המגמות שקיימות במכללה, אפשר ללמוד הנדסאי במגמות איכותיות כמו חשמל, טכנולוגיות מים אנרגיה וגז טבעי, אדריכלות פנים, אדריכלות נוף, עיצוב למדיה, הנדסה אזרחית – בניין, תעשייה וניהול, מחשוב ותוכנה, רכב, מכטרוניקה ועוד.

  השאר תגובה


  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  נגישות