ברוכים הבאים לYour College

  קורס פריוריטי – להכיר את תוכנת ה-ERP המובילה

  קורס פריוריטי – להכיר את תוכנת ה-ERP המובילה

  אם אתם מעוניינים ללמוד קורס שיכול לעזור לכם להתקדם בעבודה או בכלל יכול לפתוח לכם כל מיני אפשרויות תעסוקה חדשות בעולם העסקים, אנו ממליצים לכם להכיר את תוכנת פריוריטי. מדובר על תוכנת ERP שהינה פופולארית, מבוקשת ומובילה בארץ. כל שתצטרכו לעשות הוא להירשם לקורס פריוריטי וכך לקבל ידע וכלים מתאימים לצורך עבודה עם התוכנה.

  מערכת פריוריטי

  מדובר על מערכת שכל כולה מיועדת לניהול עסקי והוא בשימוש של ארגונים בינוניים וגדולים. המערכת כוללת בתוכה מגוון רחב של מודולים בהם, מודול כספים, מכירות, שיווק, שירות, אחזקה, רכש ועוד. בזכות שימוש במערכת, ניתן לבצע בקרה ופיקוח על כל המחלקות שיש בארגון. בשנים האחרונות, ארגונים רבים בחרו להשתמש במערכת ועל כן מועמדים לעבודה שיש להם ידע בתחום, יכולים להיות מועסקים במשרות שונות וכמו כן גם עובדים שנמצאים בארגון ורוצים להתקדם, יכולים גם הם לרכוש ידע ולדעת כיצד לתפעל את המערכת וכך להתקדם לתפקידים שונים בארגון.

  קהל היעד

  הלימודים בקורס פריוריטי יכולים להתאים לכל מי שרוצים להרחיב את הידיעות שלו בתחום. הם יכולים להתאים לאנשי מחשוב, אנשי מערכות מידע, תעשייה וניהול, כלכלה ועוד. כאן נציין שהלימודים במיוחד יתאימו למי שכבר עוסק בתחומים כמו, הנהלת חשבונות, ראיית חשבון, רכש ולוגיסטיקה ועוד. 

  תנאי קבלה ללימודי קורס פריוריטי

  הקורסים הבסיסיים דורשים אך ורק ידע בשפה האנגלית וכמו כן הפגנת יכולות שימוש בסיסיות במחשב. הקורסים המתקדמים יותר, רלוונטיים עבור אקדמאים שלמדו תחומים שהינם משיקים ורלוונטיים לפריוריטי. מלבד זאת, חלק מהקורסים גם מיועדים לקהלי יעד כמו מנהלי חשבונות, אנשי לוגיסטיקה וכו’. כאן נציין שחלק מהמכללות, בהן מועברים קורסים בפריוריטי, דורשים גם מעבר של ראיון קבלה. זה יכול לבדוק את מידת ההתאמה של המועמד.

  משך הלימודים של הקורס

  הכל תלוי בסוג הקורס וכמו כן במטרתו. יש קורסים עם מסלולי לימוד קצרים ויש אחרים עם מסלולי לימוד הכוללים 40 עד 80 שעות אקדמיות וכמו כן יש קורסים מקיפים יותר הכוללים מעל 200 שעות לימוד. ניתן להירשם ללימודי ערב וכמו כן ללימודים בימי שישי בבוקר. כך תוכלו ללמוד את הקורס, גם אם אתם עובדים.

  נושאי הלימוד

  נושאי הלימוד משתנים בהתאם לסוג הקורס. מה שכן, מרבית הקורסים יכללו לימוד של נושאים ותכנים כמו:

  • הכרת מערכת פריוריטי
  • שיטות עבודה במערכת
  • אתחול בסיסי של המערכת
  • ספרור מסמכים
  • עיצוב שדות
  • הגדרה של פרמטרים שונים כמו, סוגי לקוחות, סיווג עסקים ועוד
  • הכרה ושימוש במודולים פיננסיים שונים
  • הכרה ושימוש במודולים של רכש, שיווק ומכירות, הנהלת חשבונות 
  • ועוד

  תעודה

  מי שהשלים את כל דרישות הלימודים, יהיה זכאי לקבלת תעודת גמר. התעודה תינתן מטעם המוסד בו נלמד הקורס. לאחר מכן, כאשר מחפשים עבודה בתחום, ניתן להציג את התעודה.

  השאר תגובה


  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  נגישות